O.Z.O.R.A. 2012


OZORA fesztiválMIKOR

2012. augusztus 7-12.

HOL

Ozora

térkép

MENNYIÉRT

Elővétel:

március 12-től: 80 euro+ kezelési költség – korlátozott számban

március 12-től július 15-ig: 100 euro + kezelési költség

július 15-től: 120 euro

Miért

Fellépők

Nagyszínpad: 

Ace Ventura – IL – http://ozorafestival.eu/artists/ace_ventura.131.html
Ajja – CH – http://ozorafestival.eu/artists/ajja.8.html
Allaby – UK – http://ozorafestival.eu/artists/allaby.127.html
Aphid Moon – UK – http://ozorafestival.eu/artists/aphid_moon.135.html
Archaic – GR – http://ozorafestival.eu/artists/archaic.11.html
Arjuna – IT – http://ozorafestival.eu/artists/arjuna.128.html
Asimilon – UK – http://ozorafestival.eu/artists/asimilon.129.html
Atriohm – MK – http://ozorafestival.eu/artists/atriohm.12.html
Avalon – UK – http://ozorafestival.eu/artists/avalon.13.html
Beardy – UK – http://ozorafestival.eu/artists/beardy.150.html
Brainiac – DE – http://ozorafestival.eu/artists/brainiac.14.html
Brian Sentient – US – http://ozorafestival.eu/artists/brian_sentient.181.html
Burn in Noise – BR – http://ozorafestival.eu/artists/burn_in_noise.16.html
Captain Hook – IL – http://ozorafestival.eu/artists/captain_hook.133.html
Chromatone – US – http://ozorafestival.eu/artists/chromatone.18.html
Darkside – HU – http://ozorafestival.eu/artists/darkside.166.html
Deedrah – FR – http://ozorafestival.eu/artists/deedrah.19.html
Dick Trevor – UK – http://ozorafestival.eu/artists/dick_trevor.21.html
Digoa – BR – http://ozorafestival.eu/artists/digoa.157.html
DJ Toxic – ES – http://ozorafestival.eu/artists/dj_toxic.178.html
Doc – GR – http://ozorafestival.eu/artists/doc.136.html
E.V.P. – UK – http://ozorafestival.eu/artists/e.v.p..24.html
Earthling – ES – http://ozorafestival.eu/artists/earthling.26.html
Edoardo – IT – http://ozorafestival.eu/artists/edoardo.132.html
Everblast – US – http://ozorafestival.eu/artists/everblast.27.html
Flip Flop – UK – http://ozorafestival.eu/artists/flip_flop.28.html
Furious – RU – http://ozorafestival.eu/artists/furious.177.html
Giuseppe – IT – http://ozorafestival.eu/artists/giuseppe.30.html
Govinda – IT – http://ozorafestival.eu/artists/govinda.159.html
Graham Wood /T.I.P. – UK – http://ozorafestival.eu/artists/graham_wood__t.i.p..69.html
Growling Mad Scientists – ES – http://ozorafestival.eu/artists/growling_mad_scientists.32.html
Headroom – ZA – http://ozorafestival.eu/artists/headroom.34.html
Hilight Tribe – FR – http://ozorafestival.eu/artists/hilight_tribe.35.html
Hoodwink – UK – http://ozorafestival.eu/artists/hoodwink.36.html
Hopi – UK – http://ozorafestival.eu/artists/hopi.37.html
Hypnoxock – ES – http://ozorafestival.eu/artists/hypnoxock.137.html
Insector – HU – http://ozorafestival.eu/artists/insector.38.html
Juno Reactor – UK – http://ozorafestival.eu/artists/juno_reactor.174.html
Killerwatts – UK – http://ozorafestival.eu/artists/killerwatts.161.html
Kin Dza Dza – RU – http://ozorafestival.eu/artists/kin_dza_dza.41.html
Koxbox – DK – http://ozorafestival.eu/artists/koxbox.42.html
Laughing Buddha – UK – http://ozorafestival.eu/artists/laughing_buddha.43.html
Liquid Ace – CH/IL – http://ozorafestival.eu/artists/liquid_ace.206.html
Loud – IL – http://ozorafestival.eu/artists/loud.149.html
M-Theory – UK – http://ozorafestival.eu/artists/m-theory.46.html
M.A.C.K. – BR – http://ozorafestival.eu/artists/m.a.c.k..45.html
Mapusa Mapusa – DE – http://ozorafestival.eu/artists/mapusa_mapusa.153.html
Materia – AT – http://ozorafestival.eu/artists/materia.47.html
Miss Tick – FR – http://ozorafestival.eu/artists/miss_tick.152.html
Nigel Tav – IN – http://ozorafestival.eu/artists/nigel_tav.48.html
Nuky – UK – http://ozorafestival.eu/artists/nuky.155.html
Pandy – AR – http://ozorafestival.eu/artists/pandy.49.html
Para Halu – HU – http://ozorafestival.eu/artists/para_halu.134.html
Paul Taylor – AU – http://ozorafestival.eu/artists/paul_taylor.154.html
Pena – PT – http://ozorafestival.eu/artists/pena.160.html
Perfect Stranger – IL – http://ozorafestival.eu/artists/perfect_stranger.51.html
Pogo – UK – http://ozorafestival.eu/artists/pogo.53.html
Psychaos – UK – http://ozorafestival.eu/artists/psychaos.56.html
Psykovsky – RU – http://ozorafestival.eu/artists/psykovsky.58.html
Psymmetrix – UK – http://ozorafestival.eu/artists/psymmetrix.57.html
Rinkadink – ZA – http://ozorafestival.eu/artists/rinkadink.158.html
Sensient – AU – http://ozorafestival.eu/artists/sensient.59.html
Silicon Sound – FR – http://ozorafestival.eu/artists/silicon_sound.60.html
Slater – CZ – http://ozorafestival.eu/artists/slater.151.html
Son Kite – SE – http://ozorafestival.eu/artists/son_kite.62.html
Soundaholix – ES – http://ozorafestival.eu/artists/soundaholix.64.html
Sun Control Species – AU – http://ozorafestival.eu/artists/sun_control_species.65.html
Swarup – UK – http://ozorafestival.eu/artists/swarup.156.html
System 7 – FR – http://ozorafestival.eu/artists/system_7.66.html
Tetrameth – AU – http://ozorafestival.eu/artists/tetrameth.68.html
Touch Tone – UK – http://ozorafestival.eu/artists/touch_tone.70.html
Trippy Hippies – HU – http://ozorafestival.eu/artists/trippy_hippies.71.html
Tristan – UK – http://ozorafestival.eu/artists/tristan.73.html
Tron – MX – http://ozorafestival.eu/artists/tron.74.html
Tsuyoshi – JP – http://ozorafestival.eu/artists/tsuyoshi.75.html
Twin Lights – IT – http://ozorafestival.eu/artists/twin_lights.186.html
Waio – BR – http://ozorafestival.eu/artists/waio.76.html
Zen Mechanics – NL – http://ozorafestival.eu/artists/zen_mechanics.77.html

CHILL OUT színpad:

Aliji – UK – http://ozorafestival.eu/artists/aliji.92.html
Antonio Testa & Suzana Beatriz– IT – http://ozorafestival.eu/artists/antonio_testasuzana_beatriz.93.html
Beta – HU – http://ozorafestival.eu/artists/beta.185.html
Brando Lupi – IT – http://ozorafestival.eu/artists/brando_lupi.171.html
Chandrananda – IT – http://ozorafestival.eu/artists/chandrananda.95.html
Culture Cruisers – PT – http://ozorafestival.eu/artists/culture_cruisers.96.html
Darren Sangita – UK – http://ozorafestival.eu/artists/darren_sangita.97.html
Deadbeat – CA – http://ozorafestival.eu/artists/deadbeat.141.html
Digital Mistery Tour – FR – http://ozorafestival.eu/artists/digital_mistery_tour.78.html
Dilo – AR – http://ozorafestival.eu/artists/dilo.99.html
Dj High – PT – http://ozorafestival.eu/artists/dj_high.100.html
Dj Nod – US – http://ozorafestival.eu/artists/dj_nod.183.html
Dubsahara aka Greg Hunter – UK – http://ozorafestival.eu/artists/dubsahara_aka_greg_hunter.101.html
Eye – UK – http://ozorafestival.eu/artists/eye.102.html
Gabriel Le Mar – DE – http://ozorafestival.eu/artists/gabriel_le_mar.147.html
Gaudi – UK – http://ozorafestival.eu/artists/gaudi.103.html
Green Beats – ES – http://ozorafestival.eu/artists/green_beats.104.html
Higher Intelligence Agency – UK – http://ozorafestival.eu/artists/higher_intelligence_agency.140.html
ISHQ – UK – http://ozorafestival.eu/artists/ishq.139.html
Italosafari – IT – http://ozorafestival.eu/artists/italosafari.170.html
Jasper Dubmission – UK – http://ozorafestival.eu/artists/jasper_dubmission.105.html
John Monkmann – UK – http://ozorafestival.eu/artists/john_monkmann.107.html
Jon Sangita – UK – http://ozorafestival.eu/artists/jon_sangita__uk.106.html
Josko – IT – http://ozorafestival.eu/artists/josko.108.html
Justin Chaos – ES – http://ozorafestival.eu/artists/justin_chaos.109.html
Kaya Project – UK – http://ozorafestival.eu/artists/kaya_project.110.html
Manito – ES – http://ozorafestival.eu/artists/manito.111.html
Mariano DC – AR – http://ozorafestival.eu/artists/mariano_dc.182.html
Matteo Loopus – IT – http://ozorafestival.eu/artists/matteo_loopus.112.html
Mauxuam – NP – http://ozorafestival.eu/artists/mauxuam.113.html
Mbuki Mvuki – UK – http://ozorafestival.eu/artists/mbuki_mvuki.138.html
Minilogue – SE – http://ozorafestival.eu/artists/minilogue.114.html
Mirror System – UK – http://ozorafestival.eu/artists/mirror_system.115.html
Naga – HU – http://ozorafestival.eu/artists/naga.126.html
Naked Nick – UK – http://ozorafestival.eu/artists/naked_nick.116.html
Nick Interchill – UK – http://ozorafestival.eu/artists/nick_interchill.91.html
Nick Manasseh – UK – http://ozorafestival.eu/artists/nick_manasseh.85.html
Nova – IT – http://ozorafestival.eu/artists/nova.88.html
Nuno – BR – http://ozorafestival.eu/artists/nuno.117.html
Phunk Dub – BR – http://ozorafestival.eu/artists/phunk_dub.130.html
Robin Triskele – UK – http://ozorafestival.eu/artists/robin_triskele.118.html
Saafi Brothers – DE – http://ozorafestival.eu/artists/saafi_brothers.146.html
Schasko – BR – http://ozorafestival.eu/artists/schasko.167.html
Tatiana Sanches – BR – http://ozorafestival.eu/artists/tatiana_sanches.119.html
The Orb – UK – http://ozorafestival.eu/artists/the_orb.165.html
Toires – FR – http://ozorafestival.eu/artists/toires.121.html
Tripswitch – UK – http://ozorafestival.eu/artists/tripswitch.122.html
Trotter – BR – http://ozorafestival.eu/artists/trotter.123.html
Uone – AU – http://ozorafestival.eu/artists/uone.176.html
Warp Technique – DE – http://ozorafestival.eu/artists/warp_technique.86.html
Zeon – ES – http://ozorafestival.eu/artists/zeon.124.html
Zizou – UK – http://ozorafestival.eu/artists/zizou.125.html

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.